Wilt u uw steentje bijdragen in de Hoeksche Waard? Wij zijn op zoek naar enthousiaste vrijwilligers.

Meer weten

De leukste activiteiten

Bij u in de buurt

Vragen of wilt u meer weten? Neem contact op.

  • Sociaal werker

    Vragen of wilt u meer weten? Neem contact op met Arianne Vermeulen.

    06-33189166

    arianne.vermeulen@welzijnhw.nl

  • Sociaal werker / Makelaar ouderenzorg

    Vragen of wilt u meer weten? Neem contact op met Arjan de Groot.

    06-17270343

    arjan.degroot@welzijnhw.nl

  • Sociaal werker / Makelaar wijkteam

    Vragen of wilt u meer weten? Neem contact op met Joyce Krom.

    06-44497726

    joyce.krom@welzijnhw.nl

  • Sociaal werker

    Vragen of wilt u meer weten? Neem contact op met Bianca den Ouden.

    06-45653886

    bianca.denouden@welzijnhw.nl

  • Sociaal werker

    Vragen of wilt u meer weten? Neem contact op met Linda van der Wal.

    06-82848467

    linda.vanderwal@welzijnhw.nl

  • Sociaal werker

    Vragen of wilt u meer weten? Neem contact op met Steven Barents.

    06-82553269

    steven.barents@welzijnhw.nl

  • Sociaal werker

    Vragen of wilt u meer weten? Neem contact op met Diana Kievit.

    06-20966062

    diana.kievit@welzijnhw.nl

  • Sociaal werker

    Vragen of wilt u meer weten? Neem contact op met Annemieke van Eck.

    088-7308900

    cursuswerk@welzijnhoekschewaard.nl

  • Sociaal werker

    Vragen of wilt u meer weten? Neem contact op met Astrid Boumann.

    06-82574213

    astrid.boumann@welzijnhw.nl

  • Sociaal werker / Makelaar wijkteam

    Vragen of wilt u meer weten? Neem contact op met Monica van Eijk.

    06-57998414

    monica.vaneijk@welzijnhw.nl

  • Sociaal werker

    Vragen of wilt u meer weten? Neem contact op met Eric van Driel.

    06-22332022

    eric.vandriel@welzijnhw.nl

  • Community werker bewegen

    Vragen of wilt u meer weten? Neem contact op met Conny Slooter.

    06-19947044

    conny.slooter@welzijnhw.nl

Laatste nieuws