Wilt u uw steentje bijdragen in de Hoeksche Waard? Wij zijn op zoek naar enthousiaste vrijwilligers.

Meer weten
  • Odette van Rooijen vertelt

    "Je combineert het lekker buiten in de natuur zijn met gezelligheid én bewegen. Dat is hartstikke fijn en het draagt bij aan je zelfredzaamheid"

    Odette van Rooijen - Doortrappen

  • Huub Oomen vertelt

    "Ik kan rustig zeggen dat onze stichting er zonder Jong Hoeksche Waard niet was geweest. We konden altijd bij ze terecht, ze hebben ons enorm geholpen met het vinden van wegen naar vergunningen, subsidies, enzovoort."

    Huub Oomen - stichting Culturele Ontwikkeling Hoeksche Waard

  • Corry Scheepmaker vertelt

    "Je bouwt echt een band op met mensen en ze zijn zo blij dat je dit dan voor ze doet. Dus eigenlijk doe ik het ook wel een beetje voor mezelf. Ik hou er hele waardevolle contacten aan over. Met sommige mensen raak je gewoon bevriend. "

    Corry Scheepmaker - ANWB AutoMaatje Hoeksche Waard

  • Anil Jagroep en Mark de Koning vertelt

    "Aandacht voor het sociale domein is heel belangrijk als je wilt dat mensen langer zelfstandig blijven. Je moet dan goed nadenken over hoe je daar vorm aan geeft. Daarom is een meedenkavond een goed initiatief."

    Anil Jagroep en Mark de Koning - Gemeenteraad Hoeksche Waard

Kies uw gemeente

Lang Leve Thuis!

Gratis woningscan laten doen?

Wilt u weten of uw woning ook nog geschikt voor u is als u straks ouder bent? Of u uw tuin zo kunt aanpassen dat u hem straks ook nog kunt onderhouden? Waar u op zou kunnen letten als u uw badkamer gaat verbouwen? Laat dan een gratis woningscan uitvoeren.

  • Sociaal werker/coördinator Boezem & Co Sociaal

    Vragen of wilt u meer weten? Neem contact op met Arianne Vermeulen.

    06-33189166

    arianne.vermeulen@welzijnhw.nl

  • Sociaal Werker (Binnenmaas/Oud-Beijerland)

    Vragen of wilt u meer weten? Neem contact op met Marianne Groothand.

    06-45015301

    marianne.groothand@welzijnhw.nl

  • Sociaal Makelaar Senioren (Binnenmaas)

    Vragen of wilt u meer weten? Neem contact op met Arjan de Groot.

    06-17270343

    arjan.degroot@welzijnhw.nl

  • medewerker vrijwillige inzet & informele hulp

    Vragen of wilt u meer weten? Neem contact op met Marjan Rijsdijk.

    06-82845765

    marjan.rijsdijk@welzijnhw.nl

  • Sociaal Makelaar (Oud Beijerland)

    Vragen of wilt u meer weten? Neem contact op met Joyce Krom.

    06-44497726

    joyce.krom@welzijnhw.nl

  • Sociaal Werker

    Vragen of wilt u meer weten? Neem contact op met Rob Bergevoet.

    06-23862725

    rob.bergevoet@welzijnhw.nl

  • Maatschappelijk & Sociaal Makelaar (Cromstrijen en Korendijk)

    Vragen of wilt u meer weten? Neem contact op met Corine Velthuyzen.

    06-82845201

    corine.velthuyzen@welzijnhw.nl

  • Sociaal Werker (Strijen)

    Vragen of wilt u meer weten? Neem contact op met Bianca den Ouden.

    06-45653886

    bianca.denouden@welzijnhw.nl

  • Sociaal Werker

    Vragen of wilt u meer weten? Neem contact op met Thamar van der Poel.

    06-19947044

    thamar.vanderpoel@welzijnhw.nl

  • HR adviseur

    Vragen of wilt u meer weten? Neem contact op met Marina van der Ven.

    06-82800788

    hrm@welzijnhw.nl

  • Sociaal werker

    Vragen of wilt u meer weten? Neem contact op met Linda van der Wal.

    06-82848467

    linda.vanderwal@welzijnhw.nl

  • Medewerker Supportteam

    Vragen of wilt u meer weten? Neem contact op met Silvia de Bruin.

    06-82353903

    silvia.debruin@welzijnhw.nl

  • Sociaal Werker

    Vragen of wilt u meer weten? Neem contact op met Carin Witkam.

    06-82552757

    carin.witkam@welzijnhw.nl

  • Sociaal Makelaar Senioren

    Vragen of wilt u meer weten? Neem contact op met Marina Steyn.

    06-82548503

    marina.steyn@welzijnhw.nl

  • Sociaal Makelaar

    Vragen of wilt u meer weten? Neem contact op met Annemarie Zirkzee.

    06-82826897

    annemarie.zirkzee@welzijnhw.nl

  • Sociaal werker

    Vragen of wilt u meer weten? Neem contact op met Steven Barents.

    06-82553269

    steven.barents@welzijnhw.nl

  • Coordinator Ontmoetingsplekken Ouders/medeopvoeders met kinderen van 0-4 jaar

    Vragen of wilt u meer weten? Neem contact op met Diana Kievit.

    06-20966062

    diana.kievit@welzijnhw.nl

  • Medewerker Vrijwilligerscentrale

    Vragen of wilt u meer weten? Neem contact op met Rinske Koldenhof.

    06-82061707

    rinske.koldenhof@welzijnhw.nl

  • Sociaal medewerker

    Vragen of wilt u meer weten? Neem contact op met Annemieke van Eck.

    088-7308900

    cursuswerk@welzijnhoekschewaard.nl